Burleska i sexy dance

O niektórych stylach tańca mówi się, że emanują erotyczną energią. Dzięki temu taniec jest doskonałą formą na poznanie partnera i odkrycie drzemiącego w nim lub w niej demona seksu. Erotyzm jest jednak mniej lub bardziej ukryty.

Nie stanowi esencji żadnego z tradycyjnych stylów, jest schowany za metaforami tanecznych ruchów. Wśród pogranicznych form tańca znajdziemy jednak i takie formy aktywności, które już z całą stanowczością i wprost są zorientowane na seks. Jednym z nich jest burleska, która ma już ponad trzystuletnią historię.

To jednak najwyraźniej za mało, by przestała fascynować – zarówno męskie grono w roli widzów, jak i damskie w roli seksownych tancerek. Burleska może stać się niebanalnym hobby. Jest idealnym wyborem dla tych pań, które obok tańca, uwielbiają również grę aktorską i występy sceniczne.

Burleska jest skierowana do tych kobiet, które nie wstydzą się własnego ciała i uwielbiają podkreślać jego największe atuty. Na kursach tańca tego typu, dowiesz się jak manipulować własnym ciałem, by sprawiać wrażenie niewinnej dziewczynki lub erotycznej stręczycielki. Jeśli jednak operetkowe klimaty nie są dla Ciebie atrakcyjne, możesz zdecydować się na inne połączenie seksu i tańca, czyli tzw.

sexy dance. To styl, który można zaobserwować np. w nowoczesnych teledyskach girlsbandowych.

Chcesz wiedzieć jak wyginać ciało tak, by prezentować się czołowe piosenkarki w najbardziej seksownych teledyskach? W takim razie sexy dance jest dla Ciebie. Przygotuj się na radykalne zwiększenie ilości męskich spojrzeń skierowanych w Twoją stronę.

Close