Audiobook w wygodnej pozycji

Siadasz z książką przy biurku, a po pewnym czasie zaczyna doskwierać ci ból pleców. Kładziesz się na jednym boku – cierpnie ci ręka, którą podpierasz głowę. Kładziesz się na drugim – nie masz o co oprzeć książki.

Znasz to skądś? Niestety, czytanie książek jest świetną rozrywką, ale nie zawsze wygodną. Wielu zagorzałych czytelników dosłownie przez lata wypracowuje sobie wygodną pozycję, która sprawi, że będą mogli w pełni delektować się czytaną właśnie książką. Niestety, czasami wystarczy niewielki detal – drobna kontuzja którejś części ciała, oddanie do czyszczenia ulubionej poduszki czy przemeblowanie – może sprawić, że lata starań wezmą w łeb.

Nawet gorszy humor danego dnia może sprawić, że będziemy odczuwać dyskomfort, czytając w pozycji, która dotychczas świetnie się sprawdzała. Z podobnym problemem nie muszą zmagać się miłośnicy audiobooków. Wystarczy wgrać odpowiedni plik na niewielki odtwarzać i umieścić w uszach słuchawki.

Nie muszą podtrzymywać ciężkich książek, podpierać się czy dbać o odpowiednie oświetlenie. Należy przyznać, że pod względem wygody użytkowania audiobooki biją tradycyjne książki na głowę.

Close